“Pa fjalë, vetëm shumë lumturi… Kurrë mos u dorëzo. Kjo do të jetë gjithmonë motoja jonë… Forza Lazio’. Kështu shkruan Anna Falchi pas fitores së skuadrës së saj të zemrës në finalen e Kupës së Italisë.


Showgirli ka qenë në stadium dhe ka bërë tifo për Lazion e saj, më pas lumturia për fitoren, duke publikuar një foto super seksi nga shtrati topless, vetëm me tanga veshur, duke i lënë fansat e saj pa frymë dhe jo vetëm ndjekësit bardhë e blu.


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri