Ndjekësit në delir pas fotove të publikuara nga Anna Tatangelo, e cila shfaqet me bikini në Mykonos.


Partnerja e Gigi D’Alessio gjatë pushimeve shfaqet me bikini duke treguar format e saj perfekte.
Në videot e publikuara Anna kërcen, tund të pasmet, duke shijuar netët plot zhurmë në ishullin grek. Gjatë fotove që ajo publikon asnjë gjurmë e Gigit.


Mjafton pak muzike për ta bërë Anën të filloje të kërceje. Skena që të lënë pa frymë, ato ku këngëtarja shfaqet buzë pishine duke treguar gjoksin shpërthyes.


Mbetet për tu parë nëse me të janë edhe djali Andrea dhe partneri Gigi D’Alessio.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb