TIRANE – Bukuroshja shqiptare, Anxhela Martini, ka bërë publike lidhjen e saj me biznesmenin turk, Ali Baran Suzer.


Përmes një postimi në Instagram, modelja i ka uruar të dashurit të saj ditëlindjen.


“Mashkulli im. Urime ditëlindjen e 37-të, dashuria ime”, ka shkruar Anxhela në Instagram.


(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: