Ariana Grande ka ndarë me fansat e saj në Instagram, një foto topless e lyer e gjitha me të bardhë.


Këngëtarja 25 vjeçare ka postuar foton me fjalët ‘t**ty paint’ dhe sipas saj bëhet fjalë për veprën e re artistike të Alexa Meade.


Postimi vjen pasi ajo dhe i fejuari i saj Pete Davidson zbuluan se krevati në shtëpinë e tyre ishte për derrkucin e vogël që ata kanë marrë në shtëpi.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb