KANE

Prej disa ditësh në Kanë po zhvillohet festivali i filmit. Në të kanë mbërritur personazhe të famshëm nga e gjithë bota, jo vetëm aktorë, por edhe VIP-a të fushave të tjera të artit kanë parakaluar në tapetin e kuq.


Kemi parë këngëtare të famshme, por edhe fashion bloggere mjaft të rëndësishme që janë të njohura gjerësisht. Njëra prej tyre është edhe italiania Chiara Ferragni e cila ka “zbarkuar” në Kanë më gjithë gardërobën e saj.


  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithashtu në tapetin e kuq kanë parakaluar edhe personazhe të famshëm nga vendi ynë, si Elvana Gjata, Ermal Mamapi, Nevina Shtylla dhe Armina Mevlani.


blogerja e njohur prej ditësh na ka treguar se do të jetë atje si imazhi i disa markave të fustaneve, të cilat e kanë zgjedhur atë për t’i reklamuar veshjet në tapetin e kuq. Rastësisht, duket se Armina është takuar me Chiara-n dhe foton.

(BalkanWeb)