Ashley Graham është në pritje të fëmijës së saj të parë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri


Ndërkohë modelja me forma të bëshme në rrjetet sociale vazhdon të tregojë format e saj dhe të çarat në lëkurë të shkaktuara për shkak të shtatzënisë.


Në një video të publikuar së fundmi Ashley nuk i lë asgjë imagjinatës, duke treguar e zhveshur barkun rrumbullak dhe gjoksin bombastik.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: