Një set i ri fotografik për Ashley Graham në plazhet e Republikës Domenikane.


Modelja tregon të gjitha format e saj rrumbullake, teksa pozon joshëse me bikini seksi.


Me një shikim provokues ajo luan dhe kërcen mbi shkumën e dallgëve.


Ylli i pasarelave i tregon gjithmonë krenare format e saj rrumbullake duke joshës mijëra ndjekës.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri