Ashton Kutcher dhe Mila Kunis dyshohen se kanë probleme martesore dhe janë një hap larg shkurorëzimit.


Yjet e hollivudit kanë kërkuar ndihmën e ekspertëve, sepse vetë nuk po mund të zgjidhin problemet e krizës martesore.


Burime të afërta me çiftin kanë pohuar për mediat amerikane se çifti kohët e fundit është krizë, por shpresojnë se do të pajtohen pas ndihmës nga një këshilltar martesor.


Cifti është martuar në 2015 dhe fëmija i tyre i parë Dimitri ka lindur në fund të vitit 2016.

(da.xha/BalkanWeb)