Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se një kryeplak në Tepelenë ka dhunuar një qytetar.


Berisha ka postuar edhe një foto të qytetarit të gjakosur, ndërsa shton se banditi i narko-partisë gjakos një qytetar të thjeshtë.


  • foto galeri

Statusi i Berishës:


Banditët e kanë të vetin Narko-shtetin!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital.

Asnjë masë ndaj banditit të narko-partisë! sb

Përshëndetje dr. Ky është një banor i fshatit Hormovë në Bashkinë e Tepelenës i rrahur nga kryeplaku i fshatit Lavdosh, ditën e shtunë. Shteti i dhunës edhe nuk i ka hyrë gjë në këmbë. Q. S nga fshati Hormovë.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb