Njoftim i papritur nga Bar Refaeli që, me një video të postuar në Instagram, i tregon të gjithëve që është në pritje të fëmijës së saj të tretë.


Në filmin ajo shfaqet në shoqërinë e komikut izraelit Assi Azar kur papritur thotë: ‘Jam shtatzënë’.


Më pas shkruan një postim: ”E bëra sërish’, ironizon për faktin e shtatzënisë së re, që vjen pak më shumë se një vit nga lindja e vajzës së saj të dytë.


Modelja ka dy vajza Liv 2 vjece dhe Elle 1, nga martesa me Adi Ezra.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri