TIRANE

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uron besimtarët myslimanë në ditën e Filter Bajramit. Në një postim në ‘Facebook’, Basha shkruan se uron besimtarët myslimanë në muajin e shenjtë të Ramazanit.


“Të nderuar besimtarë e veçanërisht ju që keni agjëruar në muajin e shenjtë të Ramazanit, ju uroj nga zemra Gëzuar Fiter Bajramin!
Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjet tuaja, sjelltë mbarësi për ju e familjet tuaja dhe e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo ku janë!”-shkruan Basha.


61733615 2436216499762850 5552393450931879936 N
61733615 2436216499762850 5552393450931879936 N

(Balkan Web)