E fejuara e Granit Xhakës, Leonita Lekaj, e ka befasuar mesfushorin shqiptar para ndeshjes Shqipëri-Zvicër.


Bukuroshja i ka bërë thonjtë të kuq duke shënuar inicialet e emrit të të dashurit të tij të zemrës, si dhe numrin 10 që ai mban në fanellë.


Leonita ishte e pranishme në stadium, ku Zvicra e Granitit mposhti 1-0 Kombëtaren shqiptare.


(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: