Belen Rodriguez provokon gjithmonë me fotot që poston në llogarinë e saj në Instagram.


Showgirli argjentinas, shfaqet mbi një kalë, e veshur me micro bikini, foto e cila ka marrë brenda një dite 500 mijë pëlqime.


Buzë detit dhe me format trupore harkuese Belen nuk i ka lënë vend i magjinatës.


Pas ndarjes me të dashurin e saj Andrea Iannone, modelja duket se ja ka kushtuar të gjithë vëmëndjen punës së saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri