Belen shijon ditën e Clirimit të Italisë në tokën amerikane, me një foto ku ka zbuluar dukshëm gjoksin.


Showgirli ndodhet në Los Angeles për punë dhe ndan me fansat ditarin e një seti fotografik të pushimeve të saj të shkurtra.


Në Milano ndër të tjera Stefano De Martino kujdeset për të voglin Santiago, ashtu si në foto.
(da.xha/BalkanWeb)


Etiketa: