Pushime romantike për Belen dhe Andrea Iannone. Cifti ka kaluar ditët e festave me të gjithë familjen. Bukuroshja Belen i ka rezervuar pilotit dhe ndjekësve të saj në Instagram, foto intriguese ku shfaqet nudo në dritare dhe në vaskë.
(da.xha/BalkanWeb)
Etiketa: