Pushime romantike për Belen dhe Andrea Iannone. Cifti ka kaluar ditët e festave me të gjithë familjen. Bukuroshja Belen i ka rezervuar pilotit dhe ndjekësve të saj në Instagram, foto intriguese ku shfaqet nudo në dritare dhe në vaskë.
(da.xha/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: