Belen Rodriguez po kalon ditë të mira verore dhe kete e dokumenton gjithmon me foto për fansat ne rrjetet sociale. Së fundmi modelja argjentinase


ka realizuar këtë foto me bikini dhe me një qenush.


Ndryshe, ditë më parë u përfol për një ndarje të mundshme mes Belen dhe të dashurit te saj aktual, por duket se kanë qene vetë thashetheme keqdashëse.
(da.xha/BalkanWeb)


Etiketa: