Belen Rodriguez ndryshon rikthehet me flokët gështenjë. Shoë girl-ja argjentinase ka ndryshuar ngjyrën dhe me sa duket nga komentet ne rrjetet sociale, ndëkësve të saj i ka pëlqyer shumë kjo gjë.
(er.cu/BalkanWeb)
Etiketa: