Një set fotografik që të lë me gojë hapur. Belen Rodriguez pozon sensuale e veshur vetëm me një rrjete prej ari, duke treguar shumë më tepër seç mbulon.
Në videon e postuar në Instagram ajo bën lëvizje joshëse përpara kamerës dhe është e pamundur të mos dallosh gjoksin e saj zbuluar.


Nuk është hera e parë që Belen provokon duke u shfaqur e zhveshur dhe duke provokuar fansat e saj. Fotot e nxehta i gjeni në këtë galeri.


(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri