Hera e parë në televizion, por jo e para herë në sheshxhirim. Në Maurizio Costanzo Show, Belen dhe Andre Iannone, janë shfaqur dorë për dore dhe kanë shkëmbyer puthje pasionante me njëri-tjetrit.


Tani çifti që ndodhet në Milano po kalon ditë intensive së bashku. Belen po realizon një set të ri fotografik dhe piloti i MotoGp e vështron nga larg, teksa showgirli shfaqet me të brendshme.


Cifti duket vërtetë i lumtur së bashku dhe edhe live në televizion e kanë deklaruar që janë shmë të dashuruar me njëri-tjetrin.
(da.xha/BalkanbWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: