Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot në profilin e tij në Facebook foto me shenja dhune të një qytetari në Lushnje, i cili pretendon se është katandisur në atë gjendje prej policisë.


Qytetari thotë se është pedagog dhe se kishte shkuar në komisariat për të bërë një kallëzim, por polici i krimeve Bledar Levonja e ka tërhequr zvarrë dhe dhunuar barbarisht.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

STATUSI I PLOTË


Trajtim shtazarak qytetarit, pedagogut nga narkopolice brenda ne narkokomisaritin e Lushnjes!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital!

I nderuar z.Berisha,
Jam nje qytetar nga Lushnja,pedagog ne Universitet.Diten e shtune Kam shkuar ne Komisariatin e Lushnjes per te bere kallzim pasi me ishte bllokuar rruga ne te cilen hyj ne Banesen time.Pasi Kam hyre ne ambjentet e Komisariatit jam rrahur barbarisht ,me grushta ne koke ,dhe ne pjese te tjera te trupit dhe jam terhequr zvarre per 20 Metra Brenda ambjenteve te komisariatit.Punojsi qe me rrahu u identifikua Bledar Levonja me pozicion polic krimesh.Me pas me ngrene kallzim penal per mos bindje ndaj urdhrit te policise duke me mbajtur si person te shoqeruar per 10 ore .Z.Berisha ju lutem me ndimoni ta coj drejtesine ne vend,si mund te rrihet barbarisht nje pedagog kur shkon ne komisariat per te kerkuar ndime nga policia e shteti.
Jam i gatshem per cdo gje nga ana ime.
Ju falenderoj,

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: