Në premierën e parë europiane në Londër të ‘Mbretit Luan’, Beyonce vjedh skenën duke i lënë të gjithë me gojë hapur, me një fustan me një model shumë të guximshëm, ngjyrë të verdhë.


Me një të carë të madhe deri lart në kofshë dhe nje dekolte shpërthyese shumë seksi, e shoqëruar nga bashkëshorti Jay-Z, këngëtarja 37 vjeçare, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.


Ylli i muzikës ka takuar dhe përqafuar miqësisht mikeshën Meghan Markle dhe bashkëshortin e saj princin Harry dhe shumë yje të tjerë të famshëm të Hollywoodit.


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb