LEZHË

Një 35-vjecar ka humbur jetën pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.


Ngjarja u shënua në aksin rrugor Lezhë-Mamurras, ndërsa i riu me inicialet V.P ishte duke punuar në ambjentet e një karburanti.


Zyrtarisht nga policia u tha se 35-vjecari ka gjetur vdekjen e menjëhershmë pas kontaktit me enegjinë elektike. Sakaq grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb