TIRANE

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti njihet nga publiku si një figurë ekspresive, gjithmonë me stilin e saj ekstravagant. Gjithmonë kur përmendet emri i saj, jo vetëm ka lajme, por ajo është si një tërmet për mediat.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Edhe pse e shohim shpesh në ekran, ajo gjithmonë ka diçka për të thënë ndryshe nga të tjerat. Ditën e djeshme diva e skenës shqiptare, ajo që ka thyer shumë tabu, festoi 40-vjetorin e lindjes.


Për ditëlindjen e saj të 40-të këngëtarja shqiptare ka zgjedhur të festojë në një resort lukzos në Meksikë. Vazhdimisht Bleona shprehet se është në kërkim për mashkullin e saj ideal por nuk e dimë se cili është personi që ka suprizuar këngëtaren në ditën e saj të lindjes.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: