Ka nisur me tension dhe konfrontime protesta e opozitës në Tiranë te rrethrrotullimi “Shqiponja”.Protestuesit që kanë bllokuar rrugën janë përplasur me një shofer që ka dashur të kalojë në këto momente në rrugë. Siç mund ta shihni edhe n% videon e siguruar nga “BalkanWeb”, protestuesit e kanë qelluar edhe me grushte të riun që udhëtonte në një Fuoristradë.

Kujtojmë se demokratët do ta mbajnë të bllokuar këtë aks për rreth 60 minuta.


  • foto galeri
  • foto galeri

(m.a/BalkanWeb)