ANGLI- “Rezultatet e zgjedhjeve greke do të rrisin pasigurinë ekonomike në Evropë”. Kështu ka shkruar në rrjetin social Twitter, kryeministri i Britanisë së Madhe, David Cameron.  “Rezultatet e zgjedhjeve greke do të rrisin pasigurinë ekonomike në Evropë. Kjo është arsyeja pse Mbretëria e Bashkuar duhet të qëndrojë e angazhuar në planet e saj, duke u kujdesur për sigurinë në shtëpinë se saj.


(os.de/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: