Ajo është nominuar për Grammy dhe tani Cardi B eshtë protagoniste në ediconin e ri të Harper’s Bazaar.


Reperja në setin fotografik te fotografit Mariano Vivanco, frymon flake e veshur me një fustan të kuq të Balenciagas, duke u transformuar në një hirushe të kohëve moderne.


“Ndihem si në ëndërr dhe unë jam princeshe. Njerëzit e tjerë duan të më sabotojnë”, u shpreh Cardi.


Cardi B foli edhe për prezencën e reduktuar të saj në rrjetet sociale.
‘Nuk kam nevojë për të dhe ndonjëherë më sjell kaos në mendje. Unë mund të qëndroj për një kohë të gjatë larg rrjeteve sociale. Së paku kam provuar”, u shpreh Cardi.

(da.xha/balkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri