Claudia Alende është bërë fytyrë, dhe jo vetëm, e Miss Butt Brazil 2015. Ajo është fituesja e të pasmeve më të bukura në Brazil. Shihni fotot e bukuroshes brune dhe do e kuptoni pse është përzgjedhur e para.


(er.cu/BalkanWeb)Etiketa: