Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez dhe e gjithë familja kanë fluturuar në Greqi për të shijuar disa ditë pushimesh relaksuese dhe zbavitëse. Teksa futbollisti skalit trupin e tij në palestër, partnerja e tij shijon ujin së bashku me fëmijët. Në pishinë ajo pozon me bikini, duke treguar format e saj që të marrin mendjen.


“Instagram vs real life” shkruan Georgina në Instagram, duke krahasuar një foto sensuale të të pasmeve të saj në ujë dhe një video ku luan në pishinë me Cristiano Junior.


Ajo kërkon të bëj një krahasim mes pamjeve seksi që ofron në rrjetet sociale dhe një foto tjetër të së përditshmes së saj, por të dyja fotot tregojnë një buzëqeshje në buzë dhe një trup perfekt.
Rodriguez kalon kohë duke u zbavitur dhe ndër të tjera Ronaldo nuk humb kohë dhe stërvitet.


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb