Këngëtarja Dafina Zeqiri guxon të dalë dhe pa mbathje. Se u keqkuptuam, jo tërësisht nud, por sic e shihni me këtë model fustani, duket qartë se nuk ka veshur të brendshme. Epo Dafina është kameleon, si vjen njëherë nuk vjen ditën tjetër ndaj ekstravaganca e saj tanimë është bërë frymëzim për shumë të rinj.


(d.b/BalkanWeb)