TIRANE


Genc Prejvukaj dhe Eni Koçi janë një ndër çiftet më të dashur të shoë bizzit shqiptar. Prej disa muaj ata janë fejuar dhe janë duke shijuar momentet më të lumtura të dashurisë së tyre.


Untitled 1


Genci nuk i kursen shpeshherë edhe deklaratat e tij të dashurisë. Eni nga ana tjetër është më e rezervuar, por i shijon shumë fjalët e bukura të dashurisë nga Genci. Sidomos atë që ka bërë sot.

“Kjo eshte Hana. Bukuria e saj e vërtetë, që nuk ndryshon kurrë, që nuk venitet as iken, është nga brenda. Mirësia që rrjedh përbrenda saj është më e madhe se oqeanet ndërsa buzëqeshja jep drite në çdo pjese të jetës ku është vërtetë errët. Më vjen inat sepse fjalët jane aq të varfëra të pershkruaj sic duhet. Një jetë është pak me ty”- shkruan Genc Prelvukaj në Instagram.
(BalkanWeb)