Është publikuar lista e dytë e drejtuesve të Policisë së Shtetit, që do t’i nënshtrohen ligjit të Vettingut.


“BalkanWeb” ju sjell më poshtë emrat e 47 drejtorëve dhe zëvendësdrejtorëve të policive në rrethe, që do të kalojnë në “sitën” e Vettingut.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kujtojmë që në listën e parë të Vettingut ishin gradat kryesore në Policinë e Shtetit, ku kryesonte Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu.


(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb