Demi Moore është gjithmonë e më e bukur dhe vitet, 56, nuk e trembin aspak.

  • foto galeri
  • foto galeri


Kështu ylli hollivudjan kthehet duke pozuar nudo për kopertinën e ‘Harper’s Bazaar Us’, gati 30 vite pas kopertinës me barkun shtatzënë në ‘Vanity Fair’, që atëherë ngjalli shumë polemika.


Atëherë aktorja e famshme ishte 26 vjeç dhe ishte shtatzënë me fëmijën e dytë, gjithashtu shijonte edhe suksesin e ‘Ghost’.


Tani është një grua e vetëdijshme dhe tregon e zhveshur dashuritë e së shkuarës dhe vartësitë…

(da.xha/BalkanWeb)