Demi Rose u shfaq mahnitëse në pozat e saj të reja në bikini, që i bëri për firmën e njohur të veshjeve Oh Polly në Ibiza.


Modelja 24-vjeçare tregoi edhe njëherë format e saj bombastike, duke pozuar me bikini ngjyrë të artë në vendin tropikal.


Demi kaloi shumicën e kohës duke pozuar në Ibiza për fushata të ndryshme publicitare. Modelja i dokumenton projektet vazhdimit me foto dhe video.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri