Demi Rose vazhdimisht di të duket provokuese. Edhe këtë herë ajo ështe shfaqur e veshur me të shkurtra, duke zbuluar gjoksin teksa mban në dorë një pije


Padyshim edhe këtë herë duket shumë seksi.


Nuk është hera e parë qe modelja me forma seksi provokon ne rrjetet sociale.


Edhe disa ore më parë ajo u shfaq provokuese dhe seksi ne nje set fotografik te realizuar në Ibiza ku tregonte format e saj bombastike.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri