SHKODER


Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në “Facebook” ka publikuar një denoncim që ka ardhur nga një qytetar pas incidentit në një KZAZ në Shkodër ku u thye dera e pallatit të Sportit dhe u morën disa materiale zgjedhore.


Denoncuesi thotë se Denis Harusha, nipi i deputetit të PS Luan Harusha ka thyer Pallatin e Sportit në Shkodër.


Postimi i Berishës:

Denis Harusha me bandite te PS thyen pallatin e sportit ne Shkoder. sb

Pershendetje Doktorr …
Sapo thyen pallatin e sportit ne shkoder militantet e Ps denis harusha nipi i deputetit luan harusha me 20 persona

Berisha Fb
Berisha Fb

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb