TIRANE

Pas kërkesave të shumta shtyhet mundësia për të përfituar nga ofertat e klinikës.
Cdo ditë një ofertë të ndryshmë, nga e hëna deri të premtë, vetëm gjatë muajit Qershor!
Anassa, kjo qendër do të sjellë për klientët shqiptarë fjalën më të fundit të teknologjisë në fushën e estetikës dhe specialistë, jo vetëm nga Shqipëria, por edhe nga vende të tjera të Europës. Veçanërisht, mjekëve të huaj u është dhënë hapësirë për kryerjen e ndërhyrjeve kirurgjikale plastike, rikonstruktive dhe atë të dermatologjisë e trajtimeve dermo – estetike.


Oferta e të Hënës në Anassa/30% zbritje Epilimi me Lazer
Përfitoni ҫdo ditë të Hënë të muajit Qershor, përkatësisht në datat 3, 10, 17, 24 qershor, 30% zbritje Epilimin me Lazer me aparaturën lider në treg, GentleLase Alexandrite.


61630158 1083192661870528 4033807308440993792 N (1)


Oferta e të Martës në Anassa/ 30% zbritje Trajtimi me Accent Prime
Përfitoni cdo ditë të Martë të muajit Qershor, përkatësisht në datat 4, 11, 18, 25, 30% zbritje për trajtim&konturim &rimodelim jo kirurgjikal, fytyrë dhe trup, me aparaturën bashkëkohore ACCENT PRIME.

61902888 1083751431814651 833802144569098240 N (1) (1)

Oferta e të Mërkurës në Anassa/ 30% zbritje trajtimi me Filler
Përfitoni ҫdo ditë të mërkurë të muajit Qershor, përkatësisht në datat 5,12,19,26, 30% zbritje trajtimin me Filler për Fytyrë&Buzë& Rimodelim i hundës me teknikën e mbushjes me Filler.

61605002 1083805471809247 1511148015048458240 N (2)

Ҫdo ditë të Enjte në Anassa/ 30% zbritje trajtimi me Botox Fytyrë & Djerrsitja e Tepërt
Trajtim me Botox Fytyrë & Djersitja e tepërt / meshkuj & femra,
Përfitoni ҫdo ditë të mërkurë të muajit Qershor, përkatësisht në datat 6, 13, 20, 27, 30 % Zbritje

Accent Prime2 25 Ulje

Ҫdo ditë të Premte në Anassa
Trajtim me Mezoterapi

Accent Prime2 25 Ulje
Accent Prime2 25 Ulje

Përfitoni ҫdo ditë të mërkurë të muajit Qershor, përkatësisht në datat 7, 14, 21, 28 ,30 % Zbritje

Synimi i klinikës është cilësia, siguria dhe ofrimi i shërbimeve të personalizuara konform standarteve ndërkombëtare, gjithçka për të qenë në lartësinë e kërkesave të çdo pacienti. Ekselenca është ajo çka Hygeia ofron jo vetëm në shërbime shëndetësore, por tashmë, edhe në trajtimet e bukurisë.
Prenotoni takimin tuaj duke telefonuar: 04 23 90 000

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: