TROPOJE –Njësia e Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit sekuestroi në qendër të Tropojës disa makineri të paligjshme të lojërave të fatit, ndërsa ka nisur procedimin penal ndaj personit që i posedonte ato.


Burime nga policia e Tropojës bëjnë të ditur se janë sekuestruar 5 automatë të lojërave të fatit dhe një tavolinë pokeri.


Policia vijon aksionin në të gjithë vendin për bllokimin e lojërave të paligjshme të fatit.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: