DURRËS

Policia e Durrësit ka dhënë informacione për ngjarjen e ndodhur ditën e sotme në ujërat e detit Adriatik ku u gjet një kufomë.


Policia sqaron se sot në orët e para të mëngjesit, një peshkarexhë që kishte dalë për gjueti të peshkut, rreth 4 milje larg Durrësit ka ngritur rrjetat dhe ka konstatuar në rrjeta një trup të pajetë të seksit mashkull.


Kufoma është transportuar në morgun e spitalit për ekspertizë mjeko-ligjore. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


(BalkanWeb)

Etiketa: