Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Valdrin Pjetri iku dhe nuk do të jetë më kryetar i Bashkisë së Shkodrës.


Vasili thotë se ai që duhet të ikë është edhe Edi Rama, pasi përditë po i del boja keq e më keq.


Postimi i Petrit Vasilit:


Ky Valdrin Pjetri iku per turp.

Po ky Edi Rama ç’pret më? Pse e zgjat më kot?

Apo duhet ti dale boja me keq se çi ka dale?

Sa me vone aq me i hidhur do te jete fundi…..

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb