DURRES

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka ndarë një tjetër mesazh nga qyteti i Durrësit. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha shkruan se fjalën vendimtare për zgjidhjen e plagëve që e shkaktojnë krizën në vend, do ta kenë shqiptarët. Kryedemokrati, ndër të tjera shprehet se nuk do të ketë pakte kulisash por vetëm dialog kombëtar dhe referendum.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Fjalën vendimtare për zgjidhjen njëherë e përgjithmonë të plagëve që shkaktojnë këtë krizë, do ta kenë shqiptarët! Nuk do të ketë pakte kulisash, do të ketë një dialog kombëtar dhe në fund një vendimarrje me referendum nga populli. Asnjë hap pas! #ShqiperiasiEuropa #25Maj”-shkruan Basha.


(Balkan Web)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb