Ylli i përfaqësueses së Kroacisë, Darijo Srna, ka marrë një lajm të hidhur pas përfundimit të ndeshjes.
Kapitenit kroat i ka vdekur babi dhe ai është informuar për këtë vetëm pas përfundimit të ndeshjes.


Nga informacionet që janë publikuar deri më tani besohet se ai ishte i sëmurë me kancer, shkruan tg.
Vlen të theksohet se Kroacia fitoi ndaj Turqisë me golin Luka Modric.


(m.k/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: