KUKËS


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kukës. Një djalë i mitur vetëm 12 vjeç ka qenë duke u larë në pishinë dhe ka humbur jetën.


Njoftimi i policisë:


Kukës

Informacion paraprak.

Sot, fëmija i mitur A.L., rreth 12 vjeç, banues në Kukës,  duke u larë në pishinë në fshatin Kodër Lumë, ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes  ku po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: