TROPOJË


Një 12-vjeçar ka humbur jetën teksa ka qenë duke peshkuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lumin Valbonën, në Tropojë.


Forcat e Policisë të Komisariatit të Policisë Tropojë së bashku me familjarët dhe banorët e fshatit, kanë vijuar kërkimet për gjetjen e të miturit, ku sot në orët e para të mëngjesit është bërë e mundur gjetja e trupit të pajetë të të miturit, në shtratin e lumit Valbonë, në vendin e quajtur “Ura e Dragobisë”.


Nga veprimet e para, bëhet me dije se J.D ka rënë aksidentalisht në lumë.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb