Nismës së aktorit dhe regjisorit të njohur, Bujar Kapexhiu, për të mos marrë pjesë në zgjedhjet vendore të 30 qershorit, i janë bashkuar me dhjetëra intelektualë.


Politikanë, njerëz të medias, artit dhe fushave të tjera kanë vendosur të bëhen pjesë e nismës “Edhe unë”, duke dalë kundër 30 qershorit, ndonëse mund të ndëshkohen.


Ata kanë shpërndarë në profilet e tyre në rrjetet sociale nismën e Kapexhiut, ndërsa shprehen se janë gati t’i thonë burgut hapu.


Më poshtë, po sjellim mesazhet e disa intelektualëve, që kanë vendosur të bëhen pjesë e nismës “Edhe unë”:

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb