Policia e Elbasanit ka arrestuar një 57-vjeçar, nën akuzën e dhunës në familje.


Uniformat blu bëjnë me dije se prangosja e tij ka ardhur pasi ka dhunuar vëllanë.


Njoftimi i policisë:


Elbasan

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin:

L.K., 57 vjeç, banues në Elbasan, pasi për motive pronësie ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vëllait të tij shtetasit P.K.,

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprën penale “Dhuna në familje”.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb