KOSOVE

Ditën e djeshme Elita Rudi dhe reperi i njohur Gjiko u bënë prindër për herë të parë. Ndërkohë që lajmi u shpërnda menjëherë në media, pas postimit që vjehrra e saj, Lirije Gjikolli kishte bërë në rrjetet sociale, ku njoftoi lajmin se u bë gjyshe për herë të parë dhe zbuloi njëherësh gjininë e foshnjës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Ndërsa ditën e sotme ka publikuar për herë të parë fotot e djali ku zbuloi edhe emrin e veçantë të tij. “Mbrëmë Zoti na bekoi me djalin tonë Zëri Gjikolli. Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska”,-ka shkruar Elita plot emocion në fotot krah bashkëshortit dhe djalit të saj. Këto janë imazhet e para të foshnjës së sapoardhur në jetë.


(BalkanWeb)