Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata duket se ka përfituar nga këto ditë të ngrohta maji për të udhëtuar jashtë vendit.


Destinacioni i saj ka qënë qyteti i bukur i Romës, nga ku ka ndarë momente me fansat e saj.


Sapo ajo ka postuar tre foto, me një veshje në ngjyrë bojëqielli që i nxjerr në pah format trupore, të shumtë kanë qënë ata që e kanë komentuar.


Mbi 250 reagime kryesisht komente që e komplimentonin për formën e saj fizike.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: