Emily Ratajkowski është shfaqur plotësisht nudo në Instagram, në gjunjë mbi shtrat, me flokët e gjatë të lëshuar që mbulojnë gjoksin dhe me një pjesë të çarçafit duke mbuluar pjesët e saj intime.


Ndjekësit e saj të shumtë çmenden, dhe ja kthejnë ‘dhuratën’ me një lumë zemrash.


‘Nga se janë bërë ëndrrat’, shkruan joshëse Emily pranë fotos. Dhe në fakt vetë ajo është ëndrra e të gjithëve. Ajo shfaqet seksi si asnjëherë, e zhveshur dhe imagjinata e fansave fluturon…


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri