Në jemi mësuar gjithmonë të shohim foto hot nga Emily Ratajkowski dhe me veshje shumë të vogla të veshura prej saj.


Këtë herë nga plazhet e bardha të Barmudës, modelja shfaqet sensuale në objektivin e kamerës, ku shfaqet me bikini blu, duke lënë të pasmet pothuajse të gjitha të zbuluara.


Një seri fotosh të nxehta që bën fansat e saj të vërshojnë me like dhe komente.


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb