Policia e Shtetit ka publikuar sot listën e 22 personave më të kërkuar në qarkun e Dibrës të dënuar për vepra penale të rënda si vrasje e deri tek ato për kanosje.


“Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, thuhet në njoftimPër t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: